NOWY
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

SMART HOME

Urządzenia, które stanowią bazę dla inteligentnego domu. Inteligentne włączniki – pozwalające na sterowanie połączonym oświetleniem lub podłączonymi urządzeniami elektrycznymi (takimi jak wentylacja, klimatyzacja). 

Inteligentne włączniki naścienne instalujesz w standardowych puszkach instalacyjnych, warto pomyśleć o takim włączniku przed instalacją kabli i puszek.

Co nam dają te urządzenia? Oczywistą funkcją jest możliwość włączania  oświetlenia za pomocą aplikacji mobilnej oraz za pomocą naciśnięcia panelu dotykowego. Dla każdego włącznika możesz dodać  również dedykowane harmonogramy, tak by się lub wyłączał oświetlenie o danej porze.

Zapomniałeś, czy zostało wyłączone światło pralka, czy co najgorsze żelazko.

Od teraz możesz to sprawdzić w aplikacji mobilnej i je wyłączyć.

Co więcej – gdy jesteś w domu, możesz sterować oświetleniem / podłączonymi urządzeniami za pomocą funkcji głosowych, dostępnych w darmowych aplikacjach.

. Smart home bez wątpienia ułatwia codziennie funkcjonowanie. Ponadto może także go zabezpieczyć. System zdalnego monitorowania umożliwia symulację ruchu w pustym domu. Dotykowy włącznik wifi do światła, którym można sterować zdalnie, z powodzeniem odstraszy i zmyli wszystkich złodziei. Ponadto inteligentny dom, dzięki ciągłej kontroli wysyła powiadomienie, gdy ktoś nieproszony znajdzie się w twoim mieszkaniu.

WŁĄCZNIKI NAŚCIENNE SMART HOUSE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl